Electronice , IT si accesorii, UBIQUITI NETWORKS

stoc epuizat
UBIQUITI U-PoE-AT PoE Injector 30W PoE+ 802.3at
UBIQUITI U-PoE-AT PoE Injector 30W PoE+ 802.3at ACCESORII
Nume produs: UBIQUITI U-PoE-AT PoE Injector 30W...
75,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI U-LTE-Pro LTE Router LTE Cat 4 2x RJ45 1000Mb/s PoE nano-SIM
UBIQUITI U-LTE-Pro LTE Router LTE Cat 4 2x RJ45 1000Mb/s PoE nano-SIM ROUTERE WIRELESS
Nume produs: UBIQUITI U-LTE-Pro LTE Router LTE...
1.629,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI UVC-G4-DOORBELL-PS-EU Power Supply Dedicated for UniFi Protect G4 Doorbell
UBIQUITI UVC-G4-DOORBELL-PS-EU Power Supply Dedicated for UniFi Protect G4 Doorbell SURSE
Nume produs: UBIQUITI UVC-G4-DOORBELL-PS-EU...
167,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI UNVR-Pro NVR 7xHDD 1xSFP 1xRJ45 1000Mb/s RAID1 RAID5
UBIQUITI UNVR-Pro NVR 7xHDD 1xSFP 1xRJ45 1000Mb/s RAID1 RAID5 PLACI DE CAPTURA‚
Nume produs: UBIQUITI UNVR-Pro NVR 7xHDD 1xSFP...
2.897,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI UISP-Cable-Pro Copper LAN cable CAT5E FTP 305m
UBIQUITI UISP-Cable-Pro Copper LAN cable CAT5E FTP 305m CABLURI DE RETEA
Nume produs: UBIQUITI UISP-Cable-Pro Copper LAN...
721,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI UVC-G4-DOORBELL WIFI HD VIDEO DOORBELL PIR SENSOR NIGHT VISION
UBIQUITI UVC-G4-DOORBELL WIFI HD VIDEO DOORBELL PIR SENSOR NIGHT VISION CAMERE IP
Nume produs: UBIQUITI UVC-G4-DOORBELL WIFI HD...
1.160,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI UA-Lite NFC Bluetooth Reader UniFi Access Reader Lite
UBIQUITI UA-Lite NFC Bluetooth Reader UniFi Access Reader Lite ACCESORII
Nume produs: UBIQUITI UA-Lite NFC Bluetooth...
575,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI UA-Hub Controller UniFi Access Hub
UBIQUITI UA-Hub Controller UniFi Access Hub ACCESORII
Nume produs: UBIQUITI UA-Hub Controller UniFi...
1.157,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI USW-PRO-Aggregation Switch UniFi 28x SFP+ 4x SFP28 SmartPower RPS
UBIQUITI USW-PRO-Aggregation Switch UniFi 28x SFP+ 4x SFP28 SmartPower RPS SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: UBIQUITI USW-PRO-Aggregation Switch...
5.072,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI PBE-5AC-500-2PACK PowerBeam AC 27dBi 5GHz 802.11ac 450+ Mbps GigE PoE
UBIQUITI PBE-5AC-500-2PACK PowerBeam AC 27dBi 5GHz 802.11ac 450+ Mbps GigE PoE PRODUSE WIRELESS
Nume produs: UBIQUITI PBE-5AC-500-2PACK...
1.687,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI FLEXHD-CM-3 Ceiling mount dedicated for UniFi FlexHD 3-pack
UBIQUITI FLEXHD-CM-3 Ceiling mount dedicated for UniFi FlexHD 3-pack ACCESORII
Nume produs: UBIQUITI FLEXHD-CM-3 Ceiling mount...
276,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI UVC-G4-Dome Video Camera Outdoor
UBIQUITI UVC-G4-Dome Video Camera Outdoor CAMERE IP
Nume produs: UBIQUITI UVC-G4-Dome Video Camera...
1.149,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI U6-Lite Access Point Lite WIFI 6 Indoor 2x2 MU-MIMO
UBIQUITI U6-Lite Access Point Lite WIFI 6 Indoor 2x2 MU-MIMO ACCESS POINT-URI
Nume produs: UBIQUITI U6-Lite Access Point Lite...
569,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI AF60-LR AIRFIBER LONG RANGE 60Ghz Radio System 1+ GBPS PTP 12KM+
UBIQUITI AF60-LR AIRFIBER LONG RANGE 60Ghz Radio System 1+ GBPS PTP 12KM+ PRODUSE WIRELESS
Nume produs: UBIQUITI AF60-LR AIRFIBER LONG...
2.308,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI UniFi Access control Starter Kit
UBIQUITI UniFi Access control Starter Kit ACCESORII
Nume produs: UBIQUITI UniFi Access control...
2.912,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI USW-24 24-port Gigabit UniFi L2 switch + 2x 1G SFP ports
UBIQUITI USW-24 24-port Gigabit UniFi L2 switch + 2x 1G SFP ports SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: UBIQUITI USW-24 24-port Gigabit...
1.338,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI USW-PRO-48 UniFi 48-port Gigabit switch + 4x 10GbE SFP+ ports
UBIQUITI USW-PRO-48 UniFi 48-port Gigabit switch + 4x 10GbE SFP+ ports SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: UBIQUITI USW-PRO-48 UniFi 48-port...
3.604,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI UF-LOCO 1Gb/s Gpon Ont Without Display 5-Pack
UBIQUITI UF-LOCO 1Gb/s Gpon Ont Without Display 5-Pack ROUTERE
Nume produs: UBIQUITI UF-LOCO 1Gb/s Gpon Ont...
1.204,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI UVC-G4-BULLET UniFi Protect G4-Bullet Camera with IR MIC and 802.3af PoE
UBIQUITI UVC-G4-BULLET UniFi Protect G4-Bullet Camera with IR MIC and 802.3af PoE CAMERE IP
Nume produs: UBIQUITI UVC-G4-BULLET UniFi...
1.152,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI GBE-LR airMAX GigaBeam Long-Range 60/5 GHz Radio 1+Gbps Up to 2km
UBIQUITI GBE-LR airMAX GigaBeam Long-Range 60/5 GHz Radio 1+Gbps Up to 2km PRODUSE WIRELESS
Nume produs: UBIQUITI GBE-LR airMAX GigaBeam...
1.083,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI UNVR UniFi 4Bay Network Video Recorder - no HDD included
UBIQUITI UNVR UniFi 4Bay Network Video Recorder - no HDD included SISTEME DE SUPRAVEGHERE
Nume produs: UBIQUITI UNVR UniFi 4Bay Network...
1.726,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI USW-Pro-24 managed switch 24x 10/100/1000 2x SFP+ 1.3inch display
UBIQUITI USW-Pro-24 managed switch 24x 10/100/1000 2x SFP+ 1.3inch display SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: UBIQUITI USW-Pro-24 managed switch...
2.368,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI U Fiber Single-Mode Module 1G BiDi 20pcs
UBIQUITI U Fiber Single-Mode Module 1G BiDi 20pcs Electronice , IT si accesorii
Nume produs: UBIQUITI U Fiber Single-Mode Module...
4.631,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI UDM UniFi Dream Machine 802.11ac 4x4 Wave 2 AP
UBIQUITI UDM UniFi Dream Machine 802.11ac 4x4 Wave 2 AP ACCESS POINT-URI
Nume produs: UBIQUITI UDM UniFi Dream Machine...
1.885,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI USP-RPS UniFi Redundant Power System 6xUSP DC 950W DC power budget
UBIQUITI USP-RPS UniFi Redundant Power System 6xUSP DC 950W DC power budget UPS RACK-MOUNT
Nume produs: UBIQUITI USP-RPS UniFi Redundant...
2.434,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI USP-CABLE UniFi SmartPower Cable 1.5M
UBIQUITI USP-CABLE UniFi SmartPower Cable 1.5M CABLURI DE RETEA
Nume produs: UBIQUITI USP-CABLE UniFi SmartPower...
177,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI OM3 50/125 ÎĽm Duplex LC cable SR LC-UPC/LC-UPC 3m
UBIQUITI OM3 50/125 ÎĽm Duplex LC cable SR LC-UPC/LC-UPC 3m CABLURI DE RETEA
Nume produs: UBIQUITI OM3 50/125 μm Duplex LC...
42,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI USW Flex Mini 5x GbE managed Switch PoE In 802.3af/at or 5V. 1A USB-C
UBIQUITI USW Flex Mini 5x GbE managed Switch PoE In 802.3af/at or 5V. 1A USB-C SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: UBIQUITI USW Flex Mini 5x GbE...
169,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI UBB UNIFI BUILDING BRIDGE 60 GHZ + 5GHZ 1GBPS+ 2Pack
UBIQUITI UBB UNIFI BUILDING BRIDGE 60 GHZ + 5GHZ 1GBPS+ 2Pack PRODUSE WIRELESS
Nume produs: UBIQUITI UBB UNIFI BUILDING BRIDGE...
2.568,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI Direct Attach Copper Cable SFP28 25Gbps 0.5 meter
UBIQUITI Direct Attach Copper Cable SFP28 25Gbps 0.5 meter MODULE SI TRANSCEIVERE
Nume produs: UBIQUITI Direct Attach Copper Cable...
178,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI LTU-ROCKET BaseStation 5GHz 600Mbps 1x RJ45 1000Mb/s
UBIQUITI LTU-ROCKET BaseStation 5GHz 600Mbps 1x RJ45 1000Mb/s ACCESS POINT-URI
Nume produs: UBIQUITI LTU-ROCKET BaseStation...
2.194,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI LTU-LR CPE Long Range 5GHz 1x RJ45 1000Mb/s 26dBi 30km
UBIQUITI LTU-LR CPE Long Range 5GHz 1x RJ45 1000Mb/s 26dBi 30km ACCESS POINT-URI
Nume produs: UBIQUITI LTU-LR CPE Long Range 5GHz...
655,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI LTU-LITE CPE 5GHz 1x RJ45 1000Mb/s 13dBi 10km
UBIQUITI LTU-LITE CPE 5GHz 1x RJ45 1000Mb/s 13dBi 10km ACCESS POINT-URI
Nume produs: UBIQUITI LTU-LITE CPE 5GHz 1x RJ45...
545,00 RON
Rezultate de la 1 la 96 din 220