Electronice , IT si accesorii, MIKROTIK

stoc epuizat
MIKROTIK wAP ac 4G kit LTE Router 150Mb/s AC1200 2x RJ45 1000Mb/s 1x miniPCI-e 1x SIM
MIKROTIK wAP ac 4G kit LTE Router 150Mb/s AC1200 2x RJ45 1000Mb/s 1x miniPCI-e 1x SIM ROUTERE WIRELESS
Nume produs: MIKROTIK wAP ac 4G kit LTE Router...
834,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK DRP-LTM DINrail PRO mounting bracket dedicated for LtAP mini
MIKROTIK DRP-LTM DINrail PRO mounting bracket dedicated for LtAP mini ACCESORII
Nume produs: MIKROTIK DRP-LTM DINrail PRO...
35,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK CSS106-5G-1S RB260GS Switch 5x RJ45 1000Mb/s 1x SFP
MIKROTIK CSS106-5G-1S RB260GS Switch 5x RJ45 1000Mb/s 1x SFP SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: MIKROTIK CSS106-5G-1S RB260GS...
213,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBwAPG-5HacD2HnD wAP ac Access point Dual Band 2x RJ45 1000Mb/s
MIKROTIK RBwAPG-5HacD2HnD wAP ac Access point Dual Band 2x RJ45 1000Mb/s ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RBwAPG-5HacD2HnD wAP ac...
436,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBOmniTikPG-5HacD OmniTIK 5 PoE ac CPE 5GHz 5x RJ45 1000Mb/s Access Point
MIKROTIK RBOmniTikPG-5HacD OmniTIK 5 PoE ac CPE 5GHz 5x RJ45 1000Mb/s Access Point ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RBOmniTikPG-5HacD OmniTIK...
632,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBcAP2nD cAp 2.4GHz 1x RJ45 100Mb/s Access point
MIKROTIK RBcAP2nD cAp 2.4GHz 1x RJ45 100Mb/s Access point ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RBcAP2nD cAp 2.4GHz 1x...
247,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBGrooveGA-52HPacn GrooveA 52 ac CPE Dual Band 1x RJ45 1000Mb/s Access Point
MIKROTIK RBGrooveGA-52HPacn GrooveA 52 ac CPE Dual Band 1x RJ45 1000Mb/s Access Point ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RBGrooveGA-52HPacn GrooveA...
449,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBLHG-5nD LHG 5 CPE 5GHz 1x RJ45 100Mb/s 24.5dBi Antenna
MIKROTIK RBLHG-5nD LHG 5 CPE 5GHz 1x RJ45 100Mb/s 24.5dBi Antenna PRODUSE WIRELESS
Nume produs: MIKROTIK RBLHG-5nD LHG 5 CPE 5GHz...
316,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBwAPG-5HacT2HnD-BE wAP ac BE Dual Band 1x RJ45 1000Mb/s Access point
MIKROTIK RBwAPG-5HacT2HnD-BE wAP ac BE Dual Band 1x RJ45 1000Mb/s Access point ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RBwAPG-5HacT2HnD-BE wAP ac...
438,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBwAPG-5HacT2HnD wAP ac Access point Dual Band 1x RJ45 1000Mb/s Access Point
MIKROTIK RBwAPG-5HacT2HnD wAP ac Access point Dual Band 1x RJ45 1000Mb/s Access Point ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RBwAPG-5HacT2HnD wAP ac...
435,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBMetalG-52SHPacn Metal 52 ac CPE 2.4GHz 5GHz 1x RJ45 1000Mb/s Access Point
MIKROTIK RBMetalG-52SHPacn Metal 52 ac CPE 2.4GHz 5GHz 1x RJ45 1000Mb/s Access Point ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RBMetalG-52SHPacn Metal 52...
534,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBmAPL-2nD mAP lite 2x2 MIMO 2.4GHz 1x RJ45 100Mb/s Access point
MIKROTIK RBmAPL-2nD mAP lite 2x2 MIMO 2.4GHz 1x RJ45 100Mb/s Access point ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RBmAPL-2nD mAP lite 2x2...
127,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RB911G-5HPacD-QRT CPE QRT 5 ac 5GHz 1x RJ45 1000Mb/s 24dBi Antenna
MIKROTIK RB911G-5HPacD-QRT CPE QRT 5 ac 5GHz 1x RJ45 1000Mb/s 24dBi Antenna PRODUSE WIRELESS
Nume produs: MIKROTIK RB911G-5HPacD-QRT CPE QRT...
984,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBwAP2nD-BE wAP BE 2.4GHz 1x RJ45 100Mb/s Access point
MIKROTIK RBwAP2nD-BE wAP BE 2.4GHz 1x RJ45 100Mb/s Access point ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RBwAP2nD-BE wAP BE 2.4GHz...
219,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBSXTG-5HPacD-SA SXT SA5 ac CPE 5GHz 1x RJ45 1000Mb/s 1x USB Antenna
MIKROTIK RBSXTG-5HPacD-SA SXT SA5 ac CPE 5GHz 1x RJ45 1000Mb/s 1x USB Antenna ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RBSXTG-5HPacD-SA SXT SA5...
583,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBSXTG-2HnD SXT 2 CPE 2.4GHz 1x RJ45 1000Mb/s Antenna
MIKROTIK RBSXTG-2HnD SXT 2 CPE 2.4GHz 1x RJ45 1000Mb/s Antenna PRODUSE WIRELESS
Nume produs: MIKROTIK RBSXTG-2HnD SXT 2 CPE...
386,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBLHG-2nD LHG 2 CPE 2.4GHz 1x RJ45 100Mb/s 18dBi Antenna
MIKROTIK RBLHG-2nD LHG 2 CPE 2.4GHz 1x RJ45 100Mb/s 18dBi Antenna PRODUSE WIRELESS
Nume produs: MIKROTIK RBLHG-2nD LHG 2 CPE 2.4GHz...
264,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBSXTsq2nD SXTsq Lite2 CPE 2.4GHz 1x RJ45 100Mb/s Antenna
MIKROTIK RBSXTsq2nD SXTsq Lite2 CPE 2.4GHz 1x RJ45 100Mb/s Antenna PRODUSE WIRELESS
Nume produs: MIKROTIK RBSXTsq2nD SXTsq Lite2 CPE...
191,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBwsAP-5Hac2nD wsAP ac lite Dual Band 3x RJ45 100Mb/s Access point
MIKROTIK RBwsAP-5Hac2nD wsAP ac lite Dual Band 3x RJ45 100Mb/s Access point ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RBwsAP-5Hac2nD wsAP ac...
224,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBDiscG-5acD DISC Lite5 ac CPE 5GHz 1x RJ45 1000Mb/s 21dBi Antenna
MIKROTIK RBDiscG-5acD DISC Lite5 ac CPE 5GHz 1x RJ45 1000Mb/s 21dBi Antenna PRODUSE WIRELESS
Nume produs: MIKROTIK RBDiscG-5acD DISC Lite5 ac...
259,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBcAPGi-5acD2nD cAP ac Dual Band 2x RJ45 1000Mb/s Access point
MIKROTIK RBcAPGi-5acD2nD cAP ac Dual Band 2x RJ45 1000Mb/s Access point ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RBcAPGi-5acD2nD cAP ac...
340,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBSXTsqG-5acD SXTsq 5 ac CPE 5GHz 1x RJ45 1000Mb/s Antenna
MIKROTIK RBSXTsqG-5acD SXTsq 5 ac CPE 5GHz 1x RJ45 1000Mb/s Antenna PRODUSE WIRELESS
Nume produs: MIKROTIK RBSXTsqG-5acD SXTsq 5 ac...
269,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBSXTsq5HPnD SXTsq 5 High Power CPE 5GHz 1x RJ45 100Mb/s Antenna
MIKROTIK RBSXTsq5HPnD SXTsq 5 High Power CPE 5GHz 1x RJ45 100Mb/s Antenna PRODUSE WIRELESS
Nume produs: MIKROTIK RBSXTsq5HPnD SXTsq 5 High...
248,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBSXTsq5nD SXTsq Lite5 CPE 5GHz 1x RJ45 100Mb/s Antenna
MIKROTIK RBSXTsq5nD SXTsq Lite5 CPE 5GHz 1x RJ45 100Mb/s Antenna PRODUSE WIRELESS
Nume produs: MIKROTIK RBSXTsq5nD SXTsq Lite5 CPE...
226,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBLHG-5HPnD LHG HP5 CPE 5GHz 1x RJ45 100Mb/s 24.5dBi Antenna
MIKROTIK RBLHG-5HPnD LHG HP5 CPE 5GHz 1x RJ45 100Mb/s 24.5dBi Antenna PRODUSE WIRELESS
Nume produs: MIKROTIK RBLHG-5HPnD LHG HP5 CPE...
340,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RB931-2nD hAP mini 2.4GHz 3x RJ45 100Mb/s Access point
MIKROTIK RB931-2nD hAP mini 2.4GHz 3x RJ45 100Mb/s Access point ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RB931-2nD hAP mini 2.4GHz...
98,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBDISC-5ND DISC Lite5 CPE 5GHz 1x RJ45 100Mb/s 21dBi Antenna
MIKROTIK RBDISC-5ND DISC Lite5 CPE 5GHz 1x RJ45 100Mb/s 21dBi Antenna PRODUSE WIRELESS
Nume produs: MIKROTIK RBDISC-5ND DISC Lite5 CPE...
231,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBcAPL-2nD cAP Lite 2.4GHz 1x RJ45 100Mb/s Access point
MIKROTIK RBcAPL-2nD cAP Lite 2.4GHz 1x RJ45 100Mb/s Access point ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RBcAPL-2nD cAP Lite 2.4GHz...
141,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK S+RJ10 SFP+ Module 10Gb/s RJ45
MIKROTIK S+RJ10 SFP+ Module 10Gb/s RJ45 MODULE SI TRANSCEIVERE
Nume produs: MIKROTIK S+RJ10 SFP+ Module 10Gb/s...
318,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK S-RJ01 SFP Module 1.25Gb/s RJ45 100m
MIKROTIK S-RJ01 SFP Module 1.25Gb/s RJ45 100m MODULE SI TRANSCEIVERE
Nume produs: MIKROTIK S-RJ01 SFP Module 1.25Gb/s...
141,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK S+85DLC03D SFP+ Module 10Gb/s 850nm LC/UPC 300m Multimode
MIKROTIK S+85DLC03D SFP+ Module 10Gb/s 850nm LC/UPC 300m Multimode MODULE SI TRANSCEIVERE
Nume produs: MIKROTIK S+85DLC03D SFP+ Module...
280,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK S-85DLC05D SFP Module 1.25Gb/s LC/UPC 850nm 550m Multimode
MIKROTIK S-85DLC05D SFP Module 1.25Gb/s LC/UPC 850nm 550m Multimode MODULE SI TRANSCEIVERE
Nume produs: MIKROTIK S-85DLC05D SFP Module...
85,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK S-3553LC20D SFP Module 1.25Gb/s 20km Single mode Pair
MIKROTIK S-3553LC20D SFP Module 1.25Gb/s 20km Single mode Pair MODULE SI TRANSCEIVERE
Nume produs: MIKROTIK S-3553LC20D SFP Module...
346,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK CRS326-24S+2Q+RM Switch 24x SFP+ 2x QSFP 1x RJ45 100Mb/s
MIKROTIK CRS326-24S+2Q+RM Switch 24x SFP+ 2x QSFP 1x RJ45 100Mb/s SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: MIKROTIK CRS326-24S+2Q+RM Switch...
2.470,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK CRS312-4C+8XG-RM Switch 12x RJ45 10 Gigabit 4x SFP+
MIKROTIK CRS312-4C+8XG-RM Switch 12x RJ45 10 Gigabit 4x SFP+ SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: MIKROTIK CRS312-4C+8XG-RM Switch...
2.966,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK CRS309-1G-8S+IN Switch 1x RJ45 1000Mb/s 8x SFP+
MIKROTIK CRS309-1G-8S+IN Switch 1x RJ45 1000Mb/s 8x SFP+ SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: MIKROTIK CRS309-1G-8S+IN Switch 1x...
1.346,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK CRS328-4C-20S-4S+RM Switch 24x SFP 4x SFP+ 4x RJ45 1000Mb/s
MIKROTIK CRS328-4C-20S-4S+RM Switch 24x SFP 4x SFP+ 4x RJ45 1000Mb/s SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: MIKROTIK CRS328-4C-20S-4S+RM Switch...
1.815,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK CRS112-8P-4S-IN Switch 8x RJ45 1000Mb/s 4x SFP
MIKROTIK CRS112-8P-4S-IN Switch 8x RJ45 1000Mb/s 4x SFP SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: MIKROTIK CRS112-8P-4S-IN Switch 8x...
886,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK CRS326-24G-2S+RM Switch 24x RJ45 1000Mb/s 2x SFP+
MIKROTIK CRS326-24G-2S+RM Switch 24x RJ45 1000Mb/s 2x SFP+ SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: MIKROTIK CRS326-24G-2S+RM Switch...
984,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK CRS106-1C-5S Switch 1x RJ45 1000Mb/s 6x SFP
MIKROTIK CRS106-1C-5S Switch 1x RJ45 1000Mb/s 6x SFP SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: MIKROTIK CRS106-1C-5S Switch 1x...
266,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK CRS112-8G-4S-IN Switch 8x RJ45 1000Mb/s 4x SFP
MIKROTIK CRS112-8G-4S-IN Switch 8x RJ45 1000Mb/s 4x SFP SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: MIKROTIK CRS112-8G-4S-IN Switch 8x...
617,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RB4011IGS+RM Router 10x RJ45 1000Mb/s 1x SFP+
MIKROTIK RB4011IGS+RM Router 10x RJ45 1000Mb/s 1x SFP+ ROUTERE
Nume produs: MIKROTIK RB4011IGS+RM Router 10x...
984,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RB760IGS hEX S Router 5x RJ45 1000Mb/s 1x SFP 1x USB
MIKROTIK RB760IGS hEX S Router 5x RJ45 1000Mb/s 1x SFP 1x USB ROUTERE
Nume produs: MIKROTIK RB760IGS hEX S Router 5x...
339,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RB1100AHx4 Router 13x RJ45 1000Mb/s 1x microSD 2x SATA 3 2x M.2
MIKROTIK RB1100AHx4 Router 13x RJ45 1000Mb/s 1x microSD 2x SATA 3 2x M.2 ROUTERE
Nume produs: MIKROTIK RB1100AHx4 Router 13x RJ45...
1.381,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK CCR1009-7G-1C-1S+PC Router 8x RJ45 1000Mb/s 2x SFP 1x USB
MIKROTIK CCR1009-7G-1C-1S+PC Router 8x RJ45 1000Mb/s 2x SFP 1x USB ROUTERE
Nume produs: MIKROTIK CCR1009-7G-1C-1S+PC Router...
2.211,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac Access Point Dual Band 5x RJ45 1000Mb/s 1x SFP 1x PoE
MIKROTIK RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac Access Point Dual Band 5x RJ45 1000Mb/s 1x SFP 1x PoE ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac...
636,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RB952Ui-5ac2nD hAP ac lite Access Point Dual Band 5x RJ45 100Mb/s
MIKROTIK RB952Ui-5ac2nD hAP ac lite Access Point Dual Band 5x RJ45 100Mb/s ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RB952Ui-5ac2nD hAP ac lite...
247,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RB750UPr2 hEX PoE lite Router 5x RJ45 100Mb/s 1x USB
MIKROTIK RB750UPr2 hEX PoE lite Router 5x RJ45 100Mb/s 1x USB ROUTERE
Nume produs: MIKROTIK RB750UPr2 hEX PoE lite...
277,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RB951Ui-2nD hAP Access Point 2.4GHz 5x RJ45 100Mb/s
MIKROTIK RB951Ui-2nD hAP Access Point 2.4GHz 5x RJ45 100Mb/s ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RB951Ui-2nD hAP Access...
198,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RB750r2 hEX lite Router 5x RJ45 100Mb/s
MIKROTIK RB750r2 hEX lite Router 5x RJ45 100Mb/s ROUTERE
Nume produs: MIKROTIK RB750r2 hEX lite Router 5x...
192,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK 2011UiAS-2HnD WiFi Router 2.4GHz 5x RJ45 100Mb/s 5x RJ45 1000Mb/s 1x USB
MIKROTIK 2011UiAS-2HnD WiFi Router 2.4GHz 5x RJ45 100Mb/s 5x RJ45 1000Mb/s 1x USB ROUTERE WIRELESS
Nume produs: MIKROTIK 2011UiAS-2HnD WiFi Router...
636,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RB2011UiAS-RM Router 5x RJ45 100Mb/s 5x RJ45 1000Mb/s 1x SFP 1x USB LCD
MIKROTIK RB2011UiAS-RM Router 5x RJ45 100Mb/s 5x RJ45 1000Mb/s 1x SFP 1x USB LCD ROUTERE
Nume produs: MIKROTIK RB2011UiAS-RM Router 5x...
588,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK CCR1036-8G-2S+ Router 8x RJ45 1000Mb/s 2x SFP+ 1x USB
MIKROTIK CCR1036-8G-2S+ Router 8x RJ45 1000Mb/s 2x SFP+ 1x USB ROUTERE
Nume produs: MIKROTIK CCR1036-8G-2S+ Router 8x...
4.968,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK CCR1036-8G-2S+EM Router 8x RJ45 1000Mb/s 2x SFP+ 1x USB
MIKROTIK CCR1036-8G-2S+EM Router 8x RJ45 1000Mb/s 2x SFP+ 1x USB ROUTERE
Nume produs: MIKROTIK CCR1036-8G-2S+EM Router 8x...
5.853,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RB2011iL-IN Router 5x RJ45 100Mb/s, 5x RJ45 1000Mb/s
MIKROTIK RB2011iL-IN Router 5x RJ45 100Mb/s, 5x RJ45 1000Mb/s ROUTERE
Nume produs: MIKROTIK RB2011iL-IN Router 5x RJ45...
495,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RB2011iL-RM Router 5x RJ45 100Mb/s 5x RJ45 1000Mb/s
MIKROTIK RB2011iL-RM Router 5x RJ45 100Mb/s 5x RJ45 1000Mb/s ROUTERE
MIKROTIK RB2011iL-RM Router 5x RJ45 100Mb/s 5x...
495,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RB951Ui-2HnD Access Point 2.4GHz 5x RJ45 100Mb/s 1x USB
MIKROTIK RB951Ui-2HnD Access Point 2.4GHz 5x RJ45 100Mb/s 1x USB ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RB951Ui-2HnD Access Point...
297,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK CCR1036-12G-4S Router 12x RJ45 1000Mb/s 4x SFP 1x USB
MIKROTIK CCR1036-12G-4S Router 12x RJ45 1000Mb/s 4x SFP 1x USB ROUTERE
Nume produs: MIKROTIK CCR1036-12G-4S Router 12x...
4.462,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK CRS212-1G-10S-1S+IN Switch 1x RJ45 1000Mb/s 1x SFP+ 10x SFP
MIKROTIK CRS212-1G-10S-1S+IN Switch 1x RJ45 1000Mb/s 1x SFP+ 10x SFP SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: MIKROTIK CRS212-1G-10S-1S+IN Switch...
1.074,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK CRS305-1G-4S+IN Switch 1x RJ45 1000Mb/s 4x SFP+
MIKROTIK CRS305-1G-4S+IN Switch 1x RJ45 1000Mb/s 4x SFP+ SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: MIKROTIK CRS305-1G-4S+IN Switch 1x...
737,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK netPower 15FR Switch 16x RJ45 100Mb/s 2x SFP
MIKROTIK netPower 15FR Switch 16x RJ45 100Mb/s 2x SFP SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: MIKROTIK netPower 15FR Switch 16x...
669,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK XS+DA0003 3m Direct attach cable SFP 1G SFP+ 10G 25G SFP28 support
MIKROTIK XS+DA0003 3m Direct attach cable SFP 1G SFP+ 10G 25G SFP28 support CABLURI DE RETEA
Nume produs: MIKROTIK XS+DA0003 3m Direct attach...
190,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK wAP R Access Point RBwAPR-2nD 2.4GHz Mini PCI-e 1x RJ45 100Mb/s
MIKROTIK wAP R Access Point RBwAPR-2nD 2.4GHz Mini PCI-e 1x RJ45 100Mb/s ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK wAP R Access Point...
389,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK CSS610-8G-2S+IN Managed Switch 8x1000Mb/s 2xSFP+
MIKROTIK CSS610-8G-2S+IN Managed Switch 8x1000Mb/s 2xSFP+ SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: MIKROTIK CSS610-8G-2S+IN Managed...
495,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBD53iG-5HacD2HnD hAP ac3 WiFi Router AC Dual Band 5x RJ45 1000Mb/s 1xPoE 1xUSB
MIKROTIK RBD53iG-5HacD2HnD hAP ac3 WiFi Router AC Dual Band 5x RJ45 1000Mb/s 1xPoE 1xUSB ROUTERE WIRELESS
Nume produs: MIKROTIK RBD53iG-5HacD2HnD hAP ac3...
441,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RB952UI-5AC2ND-TC 650MHz CPU 64MB RAM 5xLAN built-in 2.4Ghz 802 Access Point
MIKROTIK RB952UI-5AC2ND-TC 650MHz CPU 64MB RAM 5xLAN built-in 2.4Ghz 802 Access Point ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RB952UI-5AC2ND-TC 650MHz...
247,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RBD52G-5HACD2HND-TC 716MHz CPU 128MB RAM Access Point
MIKROTIK RBD52G-5HACD2HND-TC 716MHz CPU 128MB RAM Access Point ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RBD52G-5HACD2HND-TC 716MHz...
340,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RouterBOARD hEX PoE with 800MHz CPU 128MB RAM 5x Gigabit LAN
MIKROTIK RouterBOARD hEX PoE with 800MHz CPU 128MB RAM 5x Gigabit LAN ROUTERE
Nume produs: MIKROTIK RouterBOARD hEX PoE with...
354,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RouterBOARD 951G-2HnD Access Point
MIKROTIK RouterBOARD 951G-2HnD Access Point ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK RouterBOARD 951G-2HnD...
395,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK HAP LITE RB941-2ND Access Point
MIKROTIK HAP LITE RB941-2ND Access Point ACCESS POINT-URI
Nume produs: MIKROTIK HAP LITE RB941-2ND Access...
111,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RouterBOARD RB750GR3 hEX with Dual Core 880MHz MHz CPU 256MB RAM 5 Gigabit LAN Router
MIKROTIK RouterBOARD RB750GR3 hEX with Dual Core 880MHz MHz CPU 256MB RAM 5 Gigabit LAN Router ROUTERE
Nume produs: MIKROTIK RouterBOARD RB750GR3 hEX...
297,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK RouterBOARD 3011UiAS with Dual core 1.4GHz ARM CPU 1GB RAM 10xGbit LA Router
MIKROTIK RouterBOARD 3011UiAS with Dual core 1.4GHz ARM CPU 1GB RAM 10xGbit LA Router ROUTERE
Nume produs: MIKROTIK RouterBOARD 3011UiAS with...
884,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK MT CRS125-24G-1S-2HnD-IN CRS125-24G-1S-2Hn L5 24xGig LAN 1xSF Switch
MIKROTIK MT CRS125-24G-1S-2HnD-IN CRS125-24G-1S-2Hn L5 24xGig LAN 1xSF Switch SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: MIKROTIK MT CRS125-24G-1S-2HnD-IN...
1.082,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK CCR1009-7G-1C-1S+ Cloud Router Switch 7 port 1GB
MIKROTIK CCR1009-7G-1C-1S+ Cloud Router Switch 7 port 1GB SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: MIKROTIK CCR1009-7G-1C-1S+ Cloud...
2.439,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK CRS326-24G-2S+IN 24xGig LAN 2xSFP+ Dual boot Desktop case managed switch
MIKROTIK CRS326-24G-2S+IN 24xGig LAN 2xSFP+ Dual boot Desktop case managed switch SWITCH-URI MANAGED
Nume produs: MIKROTIK CRS326-24G-2S+IN 24xGig...
863,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK ACMMCXRPSMA RF Pigtail MMCX-RPSMA 260mm
MIKROTIK ACMMCXRPSMA RF Pigtail MMCX-RPSMA 260mm ACCESORII
Nume produs: MIKROTIK ACMMCXRPSMA RF Pigtail...
28,00 RON
Rezultate de la 1 la 96 din 126