CABLURI DE RETEA

stoc epuizat
UBIQUITI UISP-Cable-Pro Copper LAN cable CAT5E FTP 305m
UBIQUITI UISP-Cable-Pro Copper LAN cable CAT5E FTP 305m CABLURI DE RETEA
Nume produs: UBIQUITI UISP-Cable-Pro Copper LAN...
721,00 RON
stoc epuizat
MIKROTIK XS+DA0003 3m Direct attach cable SFP 1G SFP+ 10G 25G SFP28 support
MIKROTIK XS+DA0003 3m Direct attach cable SFP 1G SFP+ 10G 25G SFP28 support CABLURI DE RETEA
Nume produs: MIKROTIK XS+DA0003 3m Direct attach...
190,00 RON
stoc epuizat
DIGITUS CAT 8.1 S-FTP patch cord Cu LSZH AWG 24/7 Lenght 2m Color Grey
DIGITUS CAT 8.1 S-FTP patch cord Cu LSZH AWG 24/7 Lenght 2m Color Grey CABLURI DE RETEA
Nume produs: DIGITUS CAT 8.1 S-FTP patch cord Cu...
27,00 RON
stoc epuizat
DIGITUS CAT 8.1 S-FTP patch cord Cu LSZH AWG 24/7 Lenght 0.5m color Grey
DIGITUS CAT 8.1 S-FTP patch cord Cu LSZH AWG 24/7 Lenght 0.5m color Grey CABLURI DE RETEA
Nume produs: DIGITUS CAT 8.1 S-FTP patch cord Cu...
21,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI USP-CABLE UniFi SmartPower Cable 1.5M
UBIQUITI USP-CABLE UniFi SmartPower Cable 1.5M CABLURI DE RETEA
Nume produs: UBIQUITI USP-CABLE UniFi SmartPower...
177,00 RON
stoc epuizat
UBIQUITI OM3 50/125 ÎĽm Duplex LC cable SR LC-UPC/LC-UPC 3m
UBIQUITI OM3 50/125 ÎĽm Duplex LC cable SR LC-UPC/LC-UPC 3m CABLURI DE RETEA
Nume produs: UBIQUITI OM3 50/125 μm Duplex LC...
42,00 RON
Rezultate de la 1 la 96 din 167